Ayvalık Satılık Daire

KURUMSAL

REPAL EMLAK

BİZ KİMİZ ?

Gayrimenkul yatırımlarınız için eksiksiz danışmanlık hizmeti veren firmamız eğitimli kadrosuyla sektöre yenilikler getirmek için oluşmuştur. “REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık”, profesyonel bir yaklaşımla sizlerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaktadır.
Hedefimiz gayrimenkul danışmanlık sektörünü saygın, güvenilir ve insanların kariyer tercihi olacak şekilde cazip hale getirerek, ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet verebilmektir.
Amacımız, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, bulmak, satış ve satış sonrasında müşteri haklarını koruyarak güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmaktır. İnsanın temel barınma ihtiyacını gidermeyi yalnızca bir mimari iş olarak görmeyip; tekniğe estetik ve duygu yükleyerek çevreye ve şehre uyum sağlayan, insana yaşam biçimi sunan kalıcı yaşam alanlarını müşteriye sunmaktır.
Firmamız emlak alım satımı, müşavirlik, turistik kiralama sistemleri, yatırım danışmanlığı, lüks konut yatırımları, gayrimenkul değerleme hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.
REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık; pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranızın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında bilgi ve deneyimiyle yasal, ulusal ve uluslararası anlamda hizmetler sunmaktadır...

Nasıl Çalışıyoruz  ?

•    Ulusal ve uluslararası ticaret hukukuyla ilgili süreçleri avukatlarımız sayesinde izlemekteyiz,
•    Mimar ve mühendis ekibimizle proje oluşturma, geliştirme iyileştirme kabiliyetine sahibiz,
•    Bilişimde küreselleşen dinamiklerin farkındayız
•    Çözüm ortaklarımızla hareket etmekteyiz,
•    Satış sonrası hizmetlerimizle farkındalık yaratmaktayız,
•    Küreselleşen dünyada iletişim, eğitim, çözüm odaklı servisler sunmaktayız.

Misyonumuz

Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzman kadrosuyla müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarını güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerine bağlı kalarak karşılamak görevimizdir.

Vizyonumuz

Farklı, yenilikçi ve güvenilir bir marka olarak çıkılan bu yolculukta müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak görmek ilk önceliğimizdir.

Kurumsal Değer

En büyük yatırımı ‘‘insan mutluluğu’’ olarak gören REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık, prensipleri doğrultusunda, müşteri memnuniyetini sağlayarak, kalitesini arttırarak her geçen gün daha büyük bir aile olmayı hedeflemektedir.