Ayvalık Satılık Daire

HİZMETLERİMİZ

REPAL EMLAK

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Piyasa bilgimize ve deneyimimize güvenin!
Repal Emlak Yatırım Danışmanlık her zaman müşterileri destekler ve her zaman gayrimenkul alımı ile ilgili herhangi  bir konuda belirli tavsiyeler vermeye hazırdır. Personelimiz geniş bir deneyime sahiptir.
Ayrıca hukuki, mali ve genel konularda profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle gayrimenkul yatırımlarınızda sizlere destek olmaktayız. Firma olarak yatırımcılar için en karlı yatırım araçları bulmak konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimiz bizim için önemlidir!

Yatırımcı, Emlak Alıcısı ve Kiracılarımız bizim için her biri aynı öneme sahiptir. Firma olarak satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle tüm müşterilerimize aynı özenle destek sağlamaktayız. REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık ile iletişim kurmanız halinde çalışanlarımız ya da Satış Danışmanlarımız tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.
Satın alma sürecince tüm evrelerde yanınızdayız;
Hava Limanı transferleri,
Araç Kiralama,
Konaklama,
Satın Alma İşlemlerinin Takibi,
Banka Hesabı Açılması,
gibi bütün işlerinizde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Firmamız sizlere bir mülk aldığınızda her türlü desteği sağlayacaktır. Satış sonrası mobilya seçimi, sigorta, konut yönetimi, konut bakımı ve benzeri gibi konularda servislerimizden yararlanabilirsiniz. Eğer inşaat halinde olan bir projeye yatırım yaptıysanız, sizlere firmamız tarafından  bilgi ve gelişim süreci hakkında düzenli raporlar sağlanacaktır.

Lütfen bize ulaşın !

Herhangi bir sorunuz varsa, sitemizde anlamadığınız, sizin için yeterli olmayan bir bilgi olduğunda yada tam olarak sizin sorularınıza cevap bulamadığınızda bizi aramaktan çekinmeyiniz, konularında deneyimli kadromuzla sorularını içtenlikle ve samimiyetle yanıtlayacağımızdan ve sizlere yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın.
Ayvalığın çeşitli bölgelerinde bulunan Gayrimenkullerle ilgili,
Emlak piyasaları ile ilgili,
Hukuki ya da Mali konularda,
Yatırımlarınızla ilgili konularda,
Uzmanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışacaklardır.

 

 

NEDEN REPAL ?

Yatırımcılar İçin

REPAL Emlak Yatırım Danışmanlık, yatırımcıları için günün koşullarına göre en iyi seçimi yaptırmakla birlikte her yatırımcısını ihtiyaç ve beklentilerine göre hareket etmektedir. Firma olarak tüm yükümlülüklerini yerine getirmekte ve bunu yaparken, zamanlı, hızlı sonuç alınabilecek gayrimenkul, inşaat ve yatırımlar için geniş fırsatlar sunmaktayız.

Satın Alımlarda

Müşterilerimizin her biri bizim aynı derecede önem arz etmektedir. Bu yüzden geniş ve özellikli bir  portföyümüzle, müşterilerimizin,  ihtiyaç ve isteklerini karşılamak için çalışıyoruz ve her müşterimiz için bireysel bir yaklaşım sergiliyoruz. Bizim amacımız sadece tüm gereksinimlerinizi karşılayan konut seçmek değil, aynı zamanda ; Ayvalık’ta emlak edindiğinizde ev bakımlarınızı, mobilya satın alırken ücretsiz danışmanlık,evinizin kiralanması, evinizin tekrar satılması gibi tüm hizmetleri firma olarak sunmaktayız.
Ayrıca, tüm satışlarımızda müşterilerimizi en yüksek karlılıkla yatırımlar yaptırırken, bunu sürekli kılabilmek içinde indirimde olan, uygun fiyatlı olan veya acil satılık olan gayrimenkulleri takip ederek müşterilerimizi bire bir bilgilendirmekteyiz.

Kiralamalarda

Firmamız Ayvalık bölgesinde en iyi  kiralama sistemlerinden sezonluk yazlık amaçlı daire, villa kiralama sistemini kurmuş bulunmaktadır.
Ülkemizde tatil anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiğimiz ” Villa Tatil” ,  ” Evde Tatil” kurgusu Türkiye ekonomisine katma değer, ailelerin bütçelerine artı değer sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız

Dünyanın ve Türkiye’nin çeşitli noktalarında bulunan çözüm ortaklarımız bizim işimizin çok önemli bir parçasıdır, bu nedenle en etkili bir biçimde siz müşterilerimize hizmet etmeye çalışırken çözüm ortaklarımızdan aldığımız destekle en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız.
Eğer sizde bir emlak acentesi iseniz dünya çapındaki diğer  ortaklarımız gibi sizde bizimle işbirliği yaparak çözüm ortağımız olabilir daha verimli çalışma fırsatlarından ve bilgi desteğimizden yararlanabilirsiniz.
Web sitemize Acenta olarak kayıt olabilir, size özel içeriğimize ulaşabilir, kendi portföylerinizi web sitemizde yayınlayabilir ve böylece dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunan Emlak Yatırımcılarına, Emlak Arayanlara ya da Emlak Kiralamak isteyenlere kolayca ve direk olarak ulaşabilirsiniz.

Eğer portföyümüzde bulunan gayrimenkullerle ilgileniyorsanız, ya da her hangi biri ilginiz çekti ve görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek gayrimenkulü görmek için randevu alabilirsiniz. Bütün Gayrimenkul Danışmanlarımız sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaklardır.
 Firma olarak biz, size otel rezervasyonu da dahil olmak üzere, tur organizasyonu ile uçak biletleri, havaalanı transferlerinin organizasyonu ve Ayvalık’ta ki tüm konaklamanız boyunca size eşlik edeceğiz.


SATIŞ ÖNCESİ HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimizden bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz;

•    Havaalanında yada Otogarda karşılama
•    Mülkiyet edinimi için kayıt işlemlerinde yardım
•    Gayrimenkuller için Eksper değerlendirmesi
•    Hukuki Destek
•    Vergi Numarası alma işlemleri
•    Kredi kullanılması için yardım
•    Bankalarda hesap açma
Tüm bu işlemlerde uzman kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile bizimle iş birliği avantajlarından yararlanabilirsiniz.

SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZ


•    Evinizin mobilya ve ev aletlerinin kurulumu için yardım,
•    Eviniz için gerekli diğer ürünlerin satın alınmasında yardım,
•    Bireysel tasarım ve dekorasyon hizmetleri,
•    Eşya sigortası
•    Yıllık emlak vergilerinin takibi,
•    Faturalarınızın takibi,
•    Hava limanı ve eviniz arasında transfer hizmetleri,
•    Araç Kiralama ya da satın almada yardım,
•    Uçak bileti satın almanızda yardım,
•    Ev temizliği ve bakımı
•    Bakım, onarım ve tamirat hizmetleri.
Sizlerde bizim geniş gayrimenkul ağımıza katılın ve bu cennet bölgede güneşin tadını çıkarın, çünkü gayrimenkulleriniz güvenli ellerde ve bize emanet.
 
Ayvalık bölgesinde yer alan satılık ve ya kiralık  lüks konuttan, iş yerlerine, arsalardan turizm tesislerine birçok gayrimenkul portföyümüz ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz.
Sizlere daha iyi hizmet edebilmek içinde satış öncesinde sizlerin ihtiyaç ve isteklerinize en uygun menkulü bulabilmek, aynı zamanda gayrimenkul görme, hukuki işlemler ve mali işlemler ile ilgili tüm aşamalarda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

FİNANSAL HİZMETLERİMİZ

Kredi Kullanmanız için Yardımlar Sunuyoruz

Eğer size sunulan gayrimenkullerden bir tanesini almaya karar verir ve maddi desteğe ihtiyaç duyarsanız,  Bankaların sunduğunu kredi imkanları hakkında uzman personelimizin bilgi ve becerilerinden yararlanabilirsiniz.

Firmamız bütün bankalar ile iyi ilişkiler içinde ve iletişim halindedir. Yeni gelişmeler ve değişken faiz oranları sürekli uzman kadrolarımız tarafından takip edilmektedir.

Vergiler ve Muhasebe Hizmetleri

Emlak satın alındığında, yıllık emlak vergisi, su ve elektrik açtırma ücretleri ödemek gereklidir. Ayrıca aylık olarak gelecek olan elektrik ve su faturalarının takibi gerekmektedir. Tüm bu işlemler için uzman kadromuz sizin yerinize ilgilenebilir ve sizin adınıza ödemelerinizi takip edebilirler.

Bizler  yatırımcılarımız için, ister tüzel, isterse birey olsun Türk hukuk sistemine uygun bir biçimde muhasebe işlemlerinin yapılması ve vergilerinin ödenmesi için hizmetler vermekteyiz. Bu işlemler yapılırken de bütün işlemleri raporlar halinde müşterilerimize bildirmekteyiz.

Türk misafirperverliği ile sizlere yardımcı olmaktan ve danışmanınız olarak hizmet verebildiğimiz için çok mutluyuz...

HUKUKSAL HİZMETLERİMİZ

Yasal destek

Gayrimenkul alanında, Danışmanlarımız ve Uzmanlar herhangi bir hukuki konuda size yardımcı olarak, mülkiyet satın alma ya da kiralama ile ilgili  tüm süreç boyunca size eşlik edeceklerdir. Etkili bir satış sözleşmesi ve sonrasında satış başvurusu için gerekli belgeleri ve devlet kurumlarından gerekli izinlerin alınması ile yardımlar ve  sizlere gayrimenkulünüz ile ilgili detaylı bir değerlendirme raporu sunacaklardır.  Doğru ve hukuki zemini iyi hazırlanmış bir yatırım ya da mülk edinimi her zaman sizler için daha yüksek bir kazanç sağlayacaktır.

Ayrıca sağladığımız  çeşitli yasal konularda danışmanlık hizmetlerimiz için bizden yardım isteyen müşterilimizin sorunlarını başarıyla çözmekten, her zaman yardımcı olmaktan mutlu oluruz